Кошик
203 відгуків
Центр товаров и услуг Символ
Фільтри
Ціна
Наявність
Акція
Контакти
Центр товаров и услуг СимволНаталья Васильевна
УкраїнаДонецька областьМаріупольпр. Свободы, 39
+380688106290
аксессуары для пылесосов
+380990784890
аксессуары для пылесосов
+380992500364
бассейны
+380676962969
бассейны
+380992427770
Встраиваемая техника, туристика
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380688106290
+380990784890
+380992500364

Вимірювачі РН(кислотності)

PH-метр ― прилад для вимірювання водневого показника (показника pH), що характеризує концентрацію вільних іонів водню в розчинах, у питній воді, харчової продукції та сировині, об'єктах навколишнього середовища.

Розпад молекул різних речовин у розчинах називається електролітичної дисоціацією. Частина молекул води під впливом слабкого електрики також розпадається на іони, які позначаються Н+ (вільні водневі іони) і ВІН (гидроксильная група). Коли зміст тих і інших одно, кажуть , що вода має нейтральну реакцію. Ступінь дисоціації і береться за показник кислотно-лужної рівноваги, позначається pH (від латинського «пундус гидрогениум» — вага водню). У нейтральной воды pH=7, и нейтральной называется вода, в которой либо вообще нет кислот и щелочей, либо они присутствуют в ней в равном количестве. В воде, содержащей щелочи (в состав которых входит группа OH), концентрация ионов водорода будет меньше, и показатель pH начнет возрастать, а если в воде есть кислоты (в состав которых входит H), то снижаться. Шкала показателей pH представляет собой прямую линию от 0 до 14, где pH нейтральной воды находится посредине. Влево от него идут кислые воды, вправо – щелочные.
                 Часто показник pH плутають з такими параметрами, як кислотність і лужність води.

Важливо розуміти різницю між ними. Головне полягає в тому, що pH ― це показник інтенсивності, але не кількості. Тобто pH відображає ступінь кислотності або лужності середовища, в той час як кислотність і лужність характеризують кількісний вміст у воді речовин, здатних нейтралізувати відповідно луги та кислоти.
                 В качестве аналогии можно привести пример с температурой, которая характеризует степень нагрева вещества, но не количество тепла. Например, опустив руку в воду, мы можем сказать какая вода ― прохладная или теплая, но при этом не сможем определить сколько в ней тепла.
                                                                       Для чего нужно измерять pH?
                 PH воды ― один из важнейших рабочих показателей качества воды, во многом определяющих характер химических и биологических процессов, происходящих в воде.
В залежності від величини pH може змінюватися швидкість протікання хімічних реакцій, ступінь корозійної агресивності води, токсичність забруднюючих речовин і т. д.
Контроль за рівнем pH особливо важливий на всіх стадіях водоочищення.
Відомо, що при низькому pH вода володіє високою корозійною активністю, а при високих рівнях (pH > 11) вода набуває характерну милкість, неприємний запах, здатна викликати подразнення очей та шкіри.

Область використання pH-метрів обширна: гідропоніка, екологія, акваріумістика, системи водопідготовки і очищення води, басейни і СПА, нагрівальні котли, харчова промисловість, ресторанний бізнес, клінінг і т. д. Для питних і господарсько-побутової води оптимальним вважається рівень pH в діапазоні від 6 до 9.