Кошик
211 відгуків
Центр товаров и услуг Символ
Фільтри
Ціна
Наявність
Акція
Контакти
Центр товаров и услуг СимволНаталья Васильевна
УкраїнаДонецька областьМаріупольпр. Свободы, 39
+380688106290
аксессуары для пылесосов
+380990784890
аксессуары для пылесосов
+380992500364
бассейны
+380676962969
бассейны
+380992427770
Встраиваемая техника, туристика

Мікроскопи

Перший мікроскоп Антонія Левенгука давав збільшення в 300 разів, але важко сказати, у скільки разів він прискорив прогрес такої науки, як біологія, фактично створивши новий розділ - мікробіологію. Але мікроскоп Левенгука дозволяв побачити тільки клітки тваринних і рослинних тканин, і - в кращому випадку - дуже великих мешканців мікросвіту, амеб та інфузорій, деякі різновиди яких сягають аж ніяк не мікроскопічних розмірів. Та власне, хоч прилад Левенгука і називався "мікроскоп", був він, по суті, просто дуже сильною лупою.

Первые же модели полноценных оптических микроскопов, которые могли давать более чем тысячекратное увеличение, сразу заинтересовали ученых, С помощью оптического микроскопа Луи Пастер открыл существование болезнетворных бактерий и научился бороться с ними, но он так и не смог увидеть возбудителя бешенства - болезни, борьбе с которой он посвятил значительную часть своей жизни, и в конце концов предположил, что бешенство вызывают какие-то иные, гораздо более мелкие микроорганизмы, чем бактерии, и их в микроскоп увидеть попросту невозможно. электронный микроскоп. Вже на самому початку ХХ століття вчені дали назву цим новим організмам - "віруси", але розглянути їх змогли тільки в 1939 році, коли запрацював перший в світі.

Навіщо потрібен мікроскоп

Але мікроскоп необхідний не тільки біологам чи лікарям. Зараз вже й уявити собі важко сучасні високі технології без використання мікроскопів для контролю якості, складання, так і при розробці нових технічних систем дуже широко використовуються новітні дані фізики і хімії, отримати які було б неможливо без сучасних мікроскопів, і оптичних і електронних.