Кошик
213 відгуків
Центр товаров и услуг Символ
Фільтри
Ціна
Наявність
Акція
Контакти
Центр товаров и услуг СимволНаталья Васильевна
УкраїнаДонецька областьМаріупольпр. Свободы, 39
+380688106290
аксессуары для пылесосов
+380990784890
аксессуары для пылесосов
+380992500364
бассейны
+380676962969
бассейны
+380992427770
Встраиваемая техника, туристика
  • 1
  • 2
  • 3

Радіатори

Опалення будинку неможливо уявити без радіаторів опалення. Їх історія налічує 160 років. Спочатку батареї опалення з'явилися в Росії в 1855 році. Творцем «гарячих коробок» вважається житель Санкт-Петербурга Франц Сан-Галлі. Вид першого обладнання нічим не нагадував те, яке ми використовуємо. Це були товсті труби і вертикально розташовані диски. Винахідник назвав винахід «батарея» і присвятив життя їх поширенню на території США і Німеччини. Вже на початку ХХ століття вони набули знайому нам форму, але були більше і багато прикрашені. У Царському Селі досі працює радіатор, встановлений 108 років тому. На прохідній Самарської ГРЕС в честь ювілею поставлено пам'ятник, який зображав батарею і лежить на підвіконні кішку.

Зараз система опалення приватного будинку або квартири являє собою прилади для опалення, розділені на секції, всередині яких циркулює вода. Типи опалювальних приладів розрізняють за ступенем теплопровідності і матеріалом виготовлення: чавунні, алюмінієві, сталеві, біметалічні і масляні радіатори. Купити радіатор опалення досить просто. Представлені у величезному асортименті у багатьох сантехнічних магазинах.

Найбільш затребуваними є сьогодні алюмінієві радіатори, до безумовних достоїнств яких відносяться висока тепловіддача, легкість, сучасний вигляд, маленькі розміри. Недоліком відзначається схильність алюмінію корозії при контакті з водою. Ціна алюмінієвих радіаторів прийнятна. Сталеві радіатори випускаються як дві панелі із зварених листів сталі різної висоти і ширини. Бувають різної потужності. Не мають попиту з-за їх малого робочого тиску, корозії внутрішніх поверхонь і відсутність доступності при видаленні пилу. Біметалічні радіатори, що виготовляються з алюмінію і внутрішніх сталевих деталей, відрізняються особливою міцністю до високих тисків і стійкістю до корозії. При безсумнівних пріоритети мають найвищу ціну з усіх видів батарей опалення.