Кошик
211 відгуків
Центр товаров и услуг Символ
Контакти
Центр товаров и услуг СимволНаталья Васильевна
УкраїнаДонецька областьМаріупольпр. Свободы, 39
+380688106290
аксессуары для пылесосов
+380990784890
аксессуары для пылесосов
+380992500364
бассейны
+380676962969
бассейны
+380992427770
Встраиваемая техника, туристика

Історія виникнення фільтрів для води

Історія виникнення фільтрів для води

Прийнято вважати, що перші примітивні фільтри для води винайдені 4-ри тисячі років тому, а задокументовані спроби людини створити пристрій очищення води датуються 2000-м роком до н. е ..

Способи та цілі очищення детально викладені древнім індійським мовою санскрит. Перевівши писання, людство дізналося, що спочатку вода потребувала фільтрації лише для поліпшення смакових характеристик.

Водоочищення в давні часи перетворювалася в процес фільтрування крізь вологий сирий пісок, рідше, в результаті кип'ятіння.

Через кілька століть родоначальник медицини Гіппократ винайшов пристосування у вигляді мішковини, що пропускає крізь себе кип'ячену воду, так проходила очищення води. Вважалося, що після фільтрації вода ставала безпечною для хворих людей.

Середньовіччя не відзначилося плідними спробами вдосконалити системи фільтрації. 18-й століття подарував світу оновлені конструкції очищення води.

В 19м столітті лютувала холера, захищатися від неї влади багатьох міст Західної Європи почали з допомогою масової установки піщані фільтри для води. Завдяки удосконаленню мікроскопа в молекулі води з легкістю виявлялися збудники різних хвороб. Фільтри для очищення води, незважаючи на істотний прогрес, на той час були в основному піщані.

З часом, чистка піском розчарувала вчених і системи фільтрів стали ускладнювати. Воду стали хлорувати, було доведено, що хлор убуває шкідливі мікроби. Після з'явилася інформація, що хлорована вода згубно впливає на організм людини, провокуючи різні захворювання. Міська влада замислилися над спорудженням потужних систем-дезінфекторів води, централізовано надходить через водопровід у житло.
Минув час, і фільтр для води завітав до кожного дому.

Сьогодні купити фільтр для води може дозволити практично кожна сім'я, вибір їх величезний. Ринок надає споживачеві фільтри-глечики, до них раз у три місяці необхідно купувати змінні картриджі для фільтрів, насадки на кран, системи двох-, триступеневої очищення, системи зі спеціальною мембраною ультрафільтрації, нанофильтры.

Крім традиційних побутових фільтрів, існують інші види. Фільтри для бойлерів, основне завдання яких запобігти появи накипу, зберегти природні властивості води. Фільтри для пральної машини, пом'якшувальні воду, подовжують строк експлуатації машини. Фільтри для пом'якшення води сьогодні є практично незамінною річчю в побуті, що продовжують життя побутових приладів.

Компанія Cimvol пропонує покупцеві якісну і недорогу продукцію для очищення води. На фільтри для води ціна залежить від функціональних можливостей, модифікації. Наш інтернет магазин гарантує кожному покупцеві продукти високої якості, які відповідають міжнародним стандартам. Менеджери компанії Cimvol підберуть фільтр, що відповідає конкретним потребам покупця.

З нашими фільтрами вода в будинку чиста, корисна для здоров'я і працездатності побутової техніки. На кожен фільтр для води відгуки наших споживачів тільки позитивні, а це один з найважливіших критеріїв якості.

Інші статті