Корзина
203 отзыва
Центр товаров и услуг Символ
Контакты
Центр товаров и услуг СимволНаталья Васильевна
УкраинаДонецкая областьМариупольпр. Свободы, 39
+380688106290
аксессуары для пылесосов
+380990784890
аксессуары для пылесосов
+380992500364
бассейны
+380676962969
бассейны
+380992427770
Встраиваемая техника, туристика
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380688106290
+380990784890
+380992500364

Публичная оферта купли-продажи

Публичная оферта договора купли-продажи товара и защита персональных данных

 Уважаемый, покупатель. Ми цінуємо Ваше право на особисте життя та нерозголошення Вашої персональної інформації.

 

Согласно требованиям закона Украины "Про захист персональних даних" администрация интернет магазина Символ должна получить от Вас согласие на сбор и хранение Ваших персональных данных.

 

УВАЖАЕМЫЙ ПОКУПАТЕЛЬ, СОГЛАСНО ЗАКОНА УКРАИНЫ "Об электронной коммерции" Продавец размещает публичную оферту заключить электронный договор о купле продаже товара. Принятие условий договора Покупателем посредством размещения Заказа через информационно-коммуникационную систему интернет магазина служит основанием для заключения сделки. Делая заказ через Корзину (систему заказов) интернет магазина Символ либо по телефону или другому средству связи (коммуникации), Покупатель соглашается с условиями приведенного ниже договора купли-продажи товара.

 

                                                         Договір купівлі-продажу товару

 

 

"Центр товаров и услуг Символ" розміщує цей Договір, як публічну оферту на купівлю товару, адресовану Покупцю.

 

 1. Предмет договору

1.1 Продавець бере на себе зобов’язання передати у власність Покупцю, а Покупець у відповідності з умовами Договору оплатити й прийняти товар, вказаний у Замовленні. Продавець має право вiдмовити в обробцi Замовлення та продажу товару Покупцеві без пояснення причин відмови.

1.2 Прийняття (акцепт) умов цього Договору з боку Покупця здійснюється через розміщення Замовлення в інформаційно-телекомунікаційній системі інтернет магазину "Центр товаров и услуг Символ" (головна сторінка  )

 

        2. Вартість товару (робіт, послуг) і порядок розрахунків

 

2.1 Вартість замовлення визначається в момент узгодження умов Договору помiж Покупцем та Продавцем. Оплата товару здійснюється у спосіб, обумовлений Сторонами договору.

 

2.2 Передплата (аванс) складає 100 % від загальної вартості Товару (робіт, послуг), і здійснюється після підписання Договору в строк, обумовлений сторонами Договору. Або оплата зiйснюється на момент передачi товару Покупцю.

 

                  3. Порядок доставки товару

3.1 Продавець здійснює доставку товару, вказаного у Замовленнi не пізніше 14 календарних днів з моменту укладання даного Договору. В разі неможливості доставити замовлений товар Покупцю в обумовлений строк Продавець інформує про це Покупця і сторони домовляються про розірвання або пролонгацію дії цього договору.

3.2 В момент узгодження дати доставки Покупець зобов`язаний повідомити Продавцю про можливі перешкоди проїзду транспортного засобу до місця призначення (снігові замети, землерийні роботи та інше) або самостійно забрати товар у місці зупинки автомобіля.

3.3 Термін поставки товару може бути змінений у зв`язку з погодними умовами: сильними опадами, сніговими занесеннями, ожеледицею та іншим.

3.4 Доставка товару здійснюється за рахунок Покупця за вказаною ним адресою.

 

                                                                              4. Обов`язки сторін

4.1 Продавець зобов`язаний:

4.1.1 До укладання даного Договору ознайомити Покупця з інформацією про:

 • основні споживчі якості;
 • матеріали, з яких виготовлений товар і які використані при його оздобленні;
 • місце виготовлення;
 • вартість;
 • колір;
 • розмір;
 • умови придбання і доставки;
 • термін служби;
 • гарантійний термін.

 

Підписання Покупцем даного Договору є свідченням того, що він отримав від Продавця вищевказану інформацію в повному обсязі.

4.1.2 Передати товар, вказаний у Замовленнi, в порядку та строки, передбачені цим Договором або за домовленiстю сторiн.

 

4.2 Покупець зобов`язаний:

4.2.1 Оплатити і прийняти замовлений товар на умовах, передбачених даним Договором.

4.2.2 Бути присутнім при доставці товару. Здійснити перевірку по кількості і якості замовлення і підписати акт виконаних робіт (послуг), квитанцію.

4.2.3 Нести повну відповідальність за повноту і достовірність інформації, що надає про себе (адреса, за якою буде здійснена доставка замовлення, номер контактного телефону, адреса електронної пошти та ін.)

 

       5. Відповідальність Сторін

5.1 За невиконання або неналежне виконання зобов`язань за даною угодою Сторони несуть взаємну відповідальність у відповідності з чинним законодавством України і цим Договором.

5.2 У разі невиконання Продавцем умов Договору з причин, що не залежать від його волі (відсутність товару на складі, погодні умови тощо) він повідомляє Покупця про наявність таких причин не пізніше одного дня з моменту, коли дізнався про їх існування. В цьому випадку Покупець має право відмовитись від виконання Договору з отриманням від Продавця внесеної передплати за товар або подовжити термін виконання замовлення, передбачений п. 3.1  Договору, на певний строк.

5.4 У разі невиконання Договору з вини Покупця, відмови від прийняття замовлення, Покупець повинен компенсувати усі затрати Продавця на доставку товару на склад Продавця/склад транспортної компанії, та до парадного входу місця доставки, вказаного Покупцем при укладанні Договору.

5.5 У випадку, якщо доставка товару була здійснена у встановлені Договором строки, але товар не був переданий Покупцю з його вини, нова доставка переноситься на невизначений термін та оплачується додатково за рахунок Покупця.

 

       6. Інші умови

6.1 Право власності на товар переходить до Покупця в момент 100% оплати вартості замовлення (товару).

6.2 Претензії з якості доставленого товару можуть бути пред`явлені Продавцю протягом строків, обумовлених законодавством України.

 

      7. Захист персональних даних

       7.1 Персональнi данi

На виконання вимог Закону України "Про захист персональних даних" даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою забезпечення реалізації цивільно-правових відносин, надання/отримання та здійснення розрахунків за придбані товари/послуги, в тому числі шляхом кредитування. Не заперечую щодо перевірки інформації у відповідних бюро кредитних історій з метою з’ясування відомостей, які стосуються виконання мною взятих на себе зобов’язань по договорам (в т.ч. кредитним), у випадку наявності таких, тим самим розуміючи, що об’єм інформації, яка буде перевірятися, може включати в себе інформацію, яка стосується банківської таємниці, і з’ясування якої буде такою, яка буде повною та достатньою для розуміння мого соціального, майнового стану, платоспроможності та несення можливої подальшої майнової відповідальності, у випадку її необхідності. Я також погоджуюсь з тим, що володілець має право надавати доступ та передавати мої персональні дані третім особам без будь-яких додаткових повідомлень, не змінюючи при цьому мети їх обробки. В тому числі, на перевірку зазначеної в даній Заявці інформації та не заперечую про передачу для можливого необхідного з'ясування даної інформації третім особам, під якими розумію: фінансові установи, колекторські компанії, оператори мобільного та поштового зв’язку, інші фізичні та/або юридичні особи.

Ми цінуємо Ваше право на особисте життя та нерозголошення Вашої персональної інформації. Ця Політика конфіденційності ― правило, яким користуються всі співробітники нашого сервісу, та регламентує збір і використання особистої інформації, яка може бути запрошена/отримана при відвідуванні нашого веб-сайту  при використанні сервісу, при замовленні, листуванні або телефонній розмові. Якщо у Вас виникнуть питання або проблеми у зв’язку з конфіденційністю, надсилайте, будь ласка, свої питання або зауваження на електронну адресу: cimvol7@gmail.com

 

     7.2 Яку інформацію Продавець збирає

На нашому сайті, в разі, коли Ви робите замовлення, берете учать в акції, дослідженнях або іншим чином взаємодієте з нами, ми збираємо як особисту інформацію, так і загальні дані.

Особиста інформація стосується окремого споживача ― приміром, ім'я, адреса, номер телефону, e-mail, тощо. Такі дані ми отримуємо лише від осіб, які надають її свідомо та з власного бажання. Ми не вимагаємо реєстрації або надання такої інформації для перегляду нашого сайту та отримання доступу до його змісту.

Для того щоб зробити замовлення товарів/послуг, брати участь у акціях, дослідженнях або іншим чином взаємодіяти з нами, Ви повинні уважно ознайомитися з Вашими правами та обов’язками щодо обробки персональних даних, які зазначені в ст. 8 З.У. «Про захист персональних даних» , уважно ознайомитися з даною Політикою конфіденційності, а також висловити свою повну згоду з їх умовами.

Якщо Ви не погоджуєтеся з будь-якою з умов даної Політики конфіденційності та вищезазначеного Положення про захист персональних даних, будь ласка, не надавайте особисту інформацію.

 

       7.3 Чому ми обробляємо персональні дані

Персональні дані ― відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована.
Ми можемо обробляти Ваші персональні дані для наступних цілей. При цьому одночасно можуть застосовуватися одна або кілька цілей.

Отримання замовлення. Ми можемо використовувати Ваші персональні дані для отримання замовлення, яке Ви зробили, для обробки Ваших запитів, або для інших цілей, які можуть існувати для досягнення кінцевої мети – задовольнити інтереси споживача, а також для запобігання та розслідування випадків шахрайства та інших зловживань.

Спілкування з Вами. Ми можемо використовувати Ваші персональні дані для зв'язку з Вами, наприклад повідомити Вас про зміну наших послуг або надіслати Вам важливі повідомлення та інші подібні повідомлення, що стосуються замовлення, що було Вами зроблено та зв'язатися з Вами в цілях, пов’язаних з обслуговуванням споживача/клієнта.

Продавець дiє відповідно до цієї Політики конфіденційності, на підставі Положення про обробку і захист персональних даних та на підставі чинного законодавства України.

      7.4 Розголошення та передача даних

Ми не продаємо, не передаємо та не розголошуємо особисту інформацію, яку отримуємо на нашому сайті, третім сторонам без Вашої попередньої згоди. Ми розкриваємо особисту інформацію лише у випадках визначених чинним законодавством України, а також:

 1. Ми розкриємо інформацію в випадку запобігання злочину або завдання шкоди нам або третім особам;
 2. Ми розкриємо інформацію третім особам, що надають нам підтримку та послуги за допомогою яких Ви отримуєте Ваше замовлення.

 

        8. Форс-мажор

7.1 Жодна із Сторін не несе відповідальності перед іншою Стороною за затримку або невиконання зобов`язань за даною угодою, обумовлених обставинами, які виникли мимо волі і бажання Сторін і які не можна передбачати або уникнути, включаючи оголошену або фактичну війну, громадянські заворушення, епідемії, блокади, ембарго, землетруси, повені, пожежі, вибухи, екологічні і природні катастрофи, дорожні пригоди, акти органів державної влади, що істотно впливають на виконання зобов`язань.

7.2 Якщо обставини непереборної сили діють впродовж трьох послідовних місяців і не виявляють ознак припинення, цей Договір може бути розірваний Сторонами шляхом прямого повідомлення іншій стороні.

 

                           9. Вирішення суперечок

8.1 Всі спори, які виникають з цього Договору або пов`язані з ним, вирішуються шляхом переговорів між Сторонами.

8.2 Якщо відповідний спір неможливо вирішити шляхом переговорів, він вирішується в судовому порядку згідно встановленої підвідомчості і підсудності такого спору відповідно чинного законодавства України.

 

                           10. Загальні положення

9.1 Цей Договір вступає в дію з моменту розміщення Замовлення Покупцем, що також є акцептом публiчноi оферти та прийняттям умов Договору.

9.2 Зміни і доповнення цього Договору дійсні, якщо вони здійснені у письмовій формі або у формі єлектронного документу (договору) і підписані (акцептовані, прийняті) договірними Сторонами.

9.3 Договір вважається виконаним з моменту закінчення виконання зобов`язань Сторонами.

 

Роблячи акцепт цієї оферти про купiвлю-продаж товарiв, Покупець згоден (згодна) з умовами полiтики конфiденцiйностi i дозволяє використовувати своi персональнi данi на законних основах.

 

                          11.    Реквізити Сторін:

 

 

                    Продавець:

Центр товаров и услуг Символ

 

 

«______»___________________________2020

 

Підпис

 

 

 

 

 

                      Покупець:

 

 

 

 

 

«         »                                      2020

Підпис: